O mnie

Nazywam się Kacper Formela

Trenuję sztuki walki od siódmego roku życia. W wieku 11 lat profesjonalnie poświęciłem się karate. Zacząłem trenować pięć razy w tygodniu, dzięki czemu stałem się czołowym zawodnikiem w Polsce. Trzy lata później zostałem powołany do Kadry Narodowej. 

Zdobywałem medale na Mistrzostwach Europy i Świata (m.in. srebro na MŚ w Liverpoolu w 2013 roku). Zostałem też dwukrotnym Mistrzem Świata Karate FSKA, a w marcu 2014 roku zwieńczyłem karierę w tej dyscyplinie zdobywając czarny pas. Później zacząłem przygodę z MMA.

Obecnie mam 24 lata i 15 zawodowych walk na koncie (11 wygranych, 7 przed czasem). Obserwując moją karierę, tak naprawdę obserwujesz moją drogę do UFC – to moje największe marzenie. Reprezentuję Mighty Bulls i Piranha Gdynia, prowadzę też zajęcia w Formela Fight Team Władysławowo.

 

Moje walki

Moim celem jest zostać Mistrzem UFC – najlepszej federacji MMA na świecie. Miałem już okazję reprezentować Polskę na pierwszych i drugich Mistrzostwach Świata Amatorskiego MMA federacji IMMAF, które odbyły się w Las Vegas w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie zająłem 5-te miejsce.

Babilon MMA

Walka, która spełniła jedno z moich wielu marzeń ! Skończyć przeciwnika nokautem w pierwszej minucie walki ! 38s🔥 Zmiana kategorii na 70 kg.

Slava Republic 1

Swój pierwszy zawowody pojedynek stoczyłem 5 grudnia 2015 roku.
Rozstrzygnąłem go na swoją korzyść już w pierwszej rundzie.

Gala Slugfest 9

Gala Slugfest 9 gdzie pokonałem Jakuba Wieczorka niepokonanego zawodnika z rekordem zawodowych walk 5-0. Serdecznie zapraszam do obejrzani walki.

Muzyka